Date Teams/Event Time Score Links
 
January
Wed. 25 at Johnson & Wales (RI) * Final W, 3-0
Fri. 27 Harvard Final L, 3-0
  25-13, 25-21, 25-21
 
February
Fri. 3 Wentworth * Final W, 3-0
Sat. 4 Rivier Alumni # Final W, 3-2
  Annual Alumni Game
Thu. 9 at Emerson * Final W, 3-0
  ESN Broadcast
Sat. 11 vs. Stevenson @ MIT Final W, 3-1
  vs. Elms @ MIT Invitational Final W, 3-0
Sun. 12 vs. Endicott @ MIT Final W, 3-0
  MIT Tournament
  at MIT Final L, 3-0
  MIT Tournament
Fri. 17 Emmanuel (Mass.) * Final W, 3-1
Sat. 25 vs. Stevens @ Brooklyn, NY Final L, 3-1
  Baruch Tournament
  at Baruch Final W, 3-1
  Baruch Tournament
Sun. 26 vs. Pfeiffer @ New York, NY Final L, 3-1
  Baruch Tournament
  vs. Elmira @ Brooklyn, NY Final W, 3-1
  Baruch Tournament
Tue. 28 at Emmanuel (Mass.) * Final W, 3-0
 
March
Fri. 2 at Nazareth Final L, 3-1
Sat. 3 at Medaille Final L, 3-0
  vs. D'Youville @ Medaille College (Buffalo, NY) Final W, 3-1
Sun. 4 vs. Juniata @ Winter Haven, FL Final L, 15-0
  Winter Haven, Florida (2012 RussMatt Invitational)
  vs. Juniata @ Winter Haven, FL Final L, 9-3
  Winter Haven, Florida (2012 RussMatt Invitational)
Mon. 5 vs. Northland @ Lake Mytrle Park #4 (Auburndale, FL) Final L, 15-9
  vs. Juniata @ Myrtle Beach, SC Final W, 5-0
  Fastpitch Dreams Spring Classic (Myrtle Beach, S.C.)
  vs. Juniata @ Myrtle Beach, SC Final W, 9-0
  Fastpitch Dreams Spring Classic (Myrtle Beach, S.C.)
  vs. Northland @ Lake Myrtle Park #4 (Auburndale, FL) Final W, 5-2
Tue. 6 vs. Penn St.-Beaver @ Mytrle Beach, SC Final - 8 innings W, 4-3
  vs. Penn St.-Beaver @ Myrtle Beach, SC Final W, 12-4
Wed. 7 vs. Penn St.-New Kens. @ Myrtle Beach, SC Final W, 2-0
  vs. Penn St.-Altoona @ Myrtle Beach, SC Final L, 6-5
  vs. Cazenovia @ RussMatt Central Florida Invitational Final L, 12-1
  Chain of Lakes Park #5 (Winter Haven, FL)
  vs. Cazenovia @ RussMatt Central Florida Invitational Final L, 19-0
  Chain of Lakes Park #5 (Winter Haven, FL)
Thu. 8 vs. Delta College @ Myrtle Beach, SC Final - 5 innings W, 11-3
Fri. 9 vs. St. Vincent @ Chain of Lakes Park #4 (Winter Haven, FL) Final L, 14-1
Sat. 10 vs. Gallaudet @ Lakeland, Fla. (Jenkins High School) Final L, 8-1
Tue. 13 Wheelock Final W, 15-3
Fri. 16 at Albertus Magnus * Final W, 3-0
Sat. 17 at New Jersey City Final W, 3-0
  vs. Vassar @ New Jersey City University Final W, 3-1
  Me.-Farmington Final W, 9-1
Sun. 18 at Mass. Maritime Final L, 5-0
  at Mass. Maritime Final L, 9-3
Tue. 20 at Southern Vt. Final L, 11-0
  at Mount Ida * Final L, 19-11
  Lasell * Final W, 3-0
Wed. 21 Green Mountain Final W, 17-7
Thu. 22 at Fitchburg St. Final L, 21-13
Fri. 23 at Johnson & Wales (RI) * Final L, 9-1
  at Johnson & Wales (RI) * Final L, 3-1
Sat. 24 Mount Ida * Final W, 12-9
  Emerson * Final W, 14-9
  vs. Hunter @ Endicott College (Beverly, MA) Final L, 3-0
  Mount Ida * Final - 5 innings W, 17-6
  Emerson * Final L, 16-14
  vs. New Paltz St. @ Endicott College (Beverly, MA) Final W, 3-1
Sun. 25 vs. New Jersey City @ Endicott College (Beverly, MA) Final W, 3-1
  vs. Stevens @ Endicott College (Beverly, MA) Final L, 3-1
  Anna Maria * Final L, 8-3
  @ Daniel Webster College
  Emmanuel (Mass.) * Final W, 8-2
  Johnson St. Final L, 7-4
  Anna Maria * Final L, 12-1
  @ Daniel Webster College
  Emmanuel (Mass.) * Final - 6 innings W, 9-1
Mon. 26 at Fisher Final L, 15-6
Tue. 27 at Simmons * Final L, 17-16
Wed. 28 at Becker * Final L, 19-4
  at Becker Final L, 12-3
  at Newbury Final W, 7-3
  @ Regis College in Weston, Mass.
Thu. 29 at Gordon Final L, 22-3
  at Lasell * Final W, 3-0
  Daniel Webster Final W, 19-3
Fri. 30 Anna Maria * Final W, 11-2
  Anna Maria * Final W, 9-0
Sat. 31 Albertus Magnus * Final W, 3-0
  Johnson & Wales (RI) * Final L, 11-3
  @ Southern NH University
  Albertus Magnus * Final - 6 innings W, 12-4
  at Mount Ida * Final L, 20-1
  Johnson & Wales (RI) * Final L, 11-2
  @ Southern NH University
  Albertus Magnus * Final L, 14-5
  Mount Ida * Final W, 3-0
 
April
Sun. 1 at Pine Manor * Final - 5 innings W, 10-2
  at Albertus Magnus * Final L, 5-0
  at Pine Manor * Final - 5 innings W, 11-1
  at Albertus Magnus * Final - 6 innings L, 16-5
Tue. 3 Johnson & Wales (RI) * Final W, 3-1
Wed. 4 Fisher Final L, 17-5
Thu. 5 at Daniel Webster Final L, 8-6
  at Norwich * Final L, 20-7
  at Daniel Webster Final W, 16-5
  Emmanuel (Mass.) * Final L, 17-7
  at Wentworth * Final W, 3-0
  at Lesley Final L, 9-2
Fri. 6 at Norwich * Final - 5 innings W, 15-2
  at Plymouth St. Final L, 13-4
  at Norwich * Final W, 5-4
Sat. 7 at Mount Ida * Final W, 3-0
  at Suffolk * Final L, 6-5
  vs. Emerson * @ Mount Ida College Final W, 3-0
  Norwich * Final L, 19-0
  at Suffolk * Final W, 8-4
Tue. 10 Daniel Webster Final W, 4-3
  Saint Joseph's (Me.) * Final - OT W, 20-19
  at Daniel Webster Final L, 15-3
  Holman Stadium, Nashua, NH
Wed. 11 at Anna Maria * Final L, 19-6
Thu. 12 at New England Col. Final L, 6-3
  Albertus Magnus Final W, 3-0
  GNAC Tournament Semifinals
Fri. 13 Saint Joseph's (Me.) * Final L, 5-2
  Saint Joseph's (Me.) * Final - 6 innings L, 11-0
Sat. 14 at Lasell * Final L, 23-10
  at Emerson * Final L, 10-2
  Emmanuel (Mass.) Final W, 3-0
  GNAC Championship Game
  Lasell * Final L, 21-2
  Norwich * Final W, 6-5
  at Emerson * Final L, 4-3
  Norwich * Final W, 9-6
Sun. 15 at Lasell * Final W, 11-7
  at Lasell * Final W, 13-4
  at Anna Maria * Final W, 21-12
Mon. 16 at Saint Joseph's (Me.) * Final L, 17-2
  Rescheduled from 4/15
  at Saint Joseph's (Me.) * Final L, 7-0
  Rescheduled from 4/15
Wed. 18 Lasell * Final L, 8-2
  St. Joseph (Conn.) * Final W, 2-1
  St. Joseph (Conn.) * Final W, 25-12
  Lasell * Final W, 11-9
  St. Joseph (Conn.) * Final W, 3-0
  Daniel Webster * Final L, 10-7
Thu. 19 Eastern Nazarene Final L, 12-4
Fri. 20 vs. Emerson * @ Nashua North High School Final L, 17-4
  vs. Emerson * @ Nashua North High School Final - 6 innings L, 7-3
Sat. 21 at Suffolk * Final L, 26-4
  Simmons * Final W, 13-5
  at Saint Joseph's (Me.) * Final L, 18-2
  Westerlea Way Field
  Emmanuel (Mass.) * Final W, 25-22
  Simmons * Final L, 7-6
  at Suffolk * Final L, 16-1
Tue. 24 at Lasell Final L, 23-12
  GNAC Quarterfinals
  St. Joseph (Conn.) Final L, 9-2
  GNAC Tournament (First Round)
Wed. 25 at Lasell Final L, 23-1
  GNAC Quarterfinal
Fri. 27 vs. UC Santa Cruz @ Springfield College Final L, 3-2
  NCAA D3 Tournament - Quarterfinals
 
May
Wed. 9 at Plymouth St. Final W, 5-3
  ECAC New England Tournament
Sat. 12 at Brandeis Final L, 7-5
  ECAC Tournament
  vs. Simmons @ Waltham, Mass. (Brandeis University) Final L, 6-0
  ECAC Tournament Elimination Game
 
August
Fri. 31 at Colby-Sawyer Final L, 1-0
  vs. Westfield St. @ Springfield, Mass. Final W, 3-0
  Springfield College Invitational
 
September
Sat. 1 vs. Rhode Island Col. @ Springfield College Final W, 3-0
  Springfield Invitational
  at Springfield Final L, 3-1
  Bryn Mawr Final L, 7-0
Sun. 2 vs. Cedar Crest @ Sweet Briar Final L, 4-3
  vs. New England Col. @ Colby-Sawyer College, New London, N.H. Final L, 4-1
Wed. 5 at Endicott Final L, 8-0
Thu. 6 Daniel Webster Final W, 4-2
Sat. 8 at Travis Fuller Invitational 10:00 AM
  @ Mass Maritime Academy
  at Travis Fuller Invitational 10:30 AM
  @ Mass Maritime Academy
  vs. Emerson College * @ Mass Maritime Final
  Dual Meet
  Elms Final L, 6-2
  at Roger Williams Final L, 3-0
  Norwich * Final L, 4-0
  vs. U. of New England @ Roger Williams University Final L, 3-2
  vs. NYU Poly @ Roger Williams University Final W, 3-1
  Norwich * Final - 2OT T, 1-1
Tue. 11 Anna Maria Final L, 5-2
Wed. 12 at Albertus Magnus * Final L, 4-0
  at Albertus Magnus * Final W, 3-0
Fri. 14 at Eagles Invitational
  @ Daniel Webster College
  at Eagles Invitational
  @ Daniel Webster College
Sat. 15 Wentworth Final W, 3-0
  at Anna Maria * Final W, 9-0
  at Anna Maria * Final - 2OT T, 1-1
  at Me.-Farmington * Final L, 5-0
  Bates Final W, 3-0
Sun. 16 New England Col. Final L, 3-0
Tue. 18 at Daniel Webster Final L, 3-1
  Plymouth St. Final W, 3-2
Wed. 19 at Lasell * Final - 2OT L, 4-3
  Johnson & Wales (RI) * Final - OT L, 2-1
Thu. 20 at Keene St. Final W, 3-1
Fri. 21 Rivier University Invitational 7th
  Rivier University Invitational
Sat. 22 at Saint Joseph's (Me.) * Final W, 3-0
  Husson * Final L, 9-0
  at Simmons * Final L, 5-4
  Albertus Magnus * Final L, 3-0
Sun. 23 Saint Joseph's (Me.) * Final - 2OT L, 4-3
  at Me.-Farmington Final W, 4-1
Tue. 25 at Lasell * Final L, 5-1
  at Emmanuel (Mass.) * Final L, 4-1
  Bay Path Final W, 4-0
Wed. 26 at Daniel Webster Final W, 7-0
Thu. 27 at Colby-Sawyer Final W, 3-2
Sat. 29 at Pop Cromwell Invitational 10:45 AM
  @ Gordon College
  at Pop Cromwell Invitational 11:30 AM
  @ Gordon College
  at Salisbury Final L, 3-0
  at Lasell * Final L, 4-0
  vs. Virginia Wesleyan @ Salisbury, Md. Final L, 3-0
  Suffolk * Final L, 1-0
  Colby-Sawyer * Final L, 2-1
 
October
Wed. 3 Mount Ida * Final L, 2-0
  at Simmons * Final L, 7-1
  at Norwich * Final W, 3-0
Sat. 6 at St. Joseph (Conn.) * Final W, 3-0
  Castleton * Final L, 10-1
  vs. Lasell * @ Saint Joseph - CT Final W, 3-0
  at St. Joseph (Conn.) * Final L, 6-1
Sun. 7 Manhattanville Final L, 9-2
Mon. 8 Emmanuel (Mass.) * Final W, 3-0
  Emerson * Final L, 2-0
  Emerson * Final L, 3-1
  Emerson * Final - 2OT T, 0-0
Wed. 10 at Fitchburg St. Final L, 2-0
Thu. 11 Gordon Final L, 5-2
Fri. 12 vs. Western New Eng. @ Cambridge, MA Final L, 3-1
  MIT Invitational
Sat. 13 vs. Bridgewater (Va.) @ Cambridge, Mass. Final L, 3-0
  Saint Joseph's (Me.) * Final - 2OT L, 2-1
  at MIT Final L, 3-0
  MIT Quad Tournament
  Saint Joseph's (Me.) * Final L, 2-0
  at New England Col. * Final L, 5-0
Tue. 16 at Regis (Mass.) Final L, 4-1
  at Suffolk * Final W, 3-1
Wed. 17 at Johnson & Wales (RI) * Final L, 4-0
  Framingham St. Final W, 3-0
  at Emmanuel (Mass.) * Final L, 7-1
Sat. 20 at NHTI Invitational 10:45 AM 1st
  @ NHTI - Concord, NH
  at NHTI Invitational 11:30 AM 2nd
  @ NHTI - Concord, NH
  Mount Ida * Final W, 3-1
  Pine Manor Final W, 6-1
  Senior Day
  Simmons * Final W, 3-1
  Rivier Tri Match
  at Suffolk * Final L, 9-0
Sun. 21 at Thomas (ME) * Final L, 4-1
  at Mount Ida * Final W, 3-1
Mon. 22 at Daniel Webster Final W, 3-0
Tue. 23 Husson Final L, 2-0
  at Fitchburg St. Final L, 5-2
Thu. 25 Mass.-Dartmouth Final W, 3-0
Fri. 26 vs. Johnson & Wales (RI) * @ Anna Maria College Final W, 3-0
  at Anna Maria * Final W, 3-0
Sat. 27 at GNAC Championships 7th of 12
  @ Rivier University
  at GNAC Championships 1:00 PM 7th of 7
  @ Rivier University
Wed. 31 Lasell Final W, 3-0
  GNAC Quarterfinals
 
November
Fri. 2 Simmons Final W, 3-0
  GNAC Semi-finals
Sat. 3 at ECAC Championships
  at ECAC Championships 12:00 pm
Sun. 4 Emerson Final L, 3-0
  GNAC Championship
Thu. 15 at Daniel Webster Final W, 68-62
Fri. 16 at Mass.-Dartmouth Final L, 66-60
  Sarah Lawrence Final W, 87-36
  Rivier/Coca-Cola Tip-Off Tournament
Sat. 17 vs. Southern Me. @ UMass Dartmouth Tip Off Classic Final L, 74-49
  Endicott Final L, 65-60
  Rivier Coca-Cola Tip Off Tournament
Tue. 20 New England Col. Final W, 58-54
  Daniel Webster Final W, 80-57
Tue. 27 vs. Plymouth St. @ NHTI, Concord, N.H. Final W, 78-71
  Boys & Girls Club Classic
  vs. Plymouth St. @ NHTI, Concord, N.H. Final W, 53-50
  Boys & Girls Club Classic
Thu. 29 Fitchburg St. Final W, 80-61
 
December
Sat. 1 Emerson * Final W, 94-87
  Johnson & Wales (RI) * Final L, 67-64
Mon. 3 Lyndon St. Final W, 73-57
Wed. 5 at Fisher Final W, 73-40
Thu. 6 at Saint Joseph's (Me.) * Final L, 69-50
Sat. 8 at Mount Ida * Final W, 69-68
  at Connecticut Col. Final L, 66-61
Fri. 28 vs. Spalding @ ECAC Holiday Classic, Orlando FL Final L, 80-48
Sun. 30 vs. Dickinson @ Orlando, Fla. Final L, 80-60
  ECAC Holiday Classic, Orlando FL
Mon. 31 at Keene St. Final W, 72-67
  Keene State College Holiday Tournament
 
January
Tue. 1 vs. Salve Regina @ Keene, N.H. Final L, 78-55
Sat. 5 Lasell * Final W, 59-56
Tue. 8 at Trinity (Conn.) Final L, 62-43
Thu. 10 at Albertus Magnus * Final L, 76-66
Sat. 12 Saint Joseph's (Me.) * Final L, 56-55
  Saint Joseph's (Me.) * Final W, 74-63
Tue. 15 at Anna Maria * Final W, 90-63
  at Anna Maria * Final L, 57-50
Thu. 17 Emerson * Final L, 57-56
Sat. 19 Norwich * Final W, 90-80
  Norwich * Final W, 60-46
Mon. 21 at Mount Ida * Final W, 88-69
  at Lasell * Final W, 55-40
Wed. 23 at Simmons * Final - OT W, 67-55
Thu. 24 Suffolk * Final L, 69-66
Sat. 26 Emmanuel (Mass.) * Final W, 53-52
  Baruch Final L, 3-1
  2013 Live Free or Die Invitational
  Endicott Final W, 3-0
  2013 Live Free or Die Invitational
Sun. 27 New Paltz St. Final L, 3-0
  2013 Live Free or Die Invitational
  MIT Final W, 3-0
  2013 Live Free or Die Invitational
Wed. 30 Suffolk * Final L, 87-70
Thu. 31 at Norwich * Final W, 51-50
 
February
Sat. 2 Albertus Magnus * Final L, 73-55
  Albertus Magnus * Final W, 78-68
  Rivier MVB Alumni # Final L, 3-1
  2013 Rivier Alumni Game
Tue. 5 at Lasell * Final L, 63-62
  at Harvard Final L, 3-1
  at Johnson & Wales (RI) * Final L, 61-47
Sun. 10 Anna Maria * Final L, 50-47
  Emmanuel (Mass.) * Final L, 65-58
Tue. 12 at Johnson & Wales (RI) * Final - OT L, 65-56
  at Emerson * Final L, 69-56
Wed. 13 at Johnson & Wales (RI) * Final W, 3-1
Thu. 14 Framingham St. Final W, 79-68
Sat. 16 at St. Joseph (Conn.) * Final W, 75-60
  at Suffolk * Final L, 70-59
  vs. York (NY) @ MIT Final W, 3-0
Sun. 17 vs. Endicott @ Cambridge, Mass. Final W, 3-1
  MIT Invitational
  at MIT Final W, 3-2
Tue. 19 Albertus Magnus Final L, 75-67
  GNAC Tournament Quarterfinals
  at Albertus Magnus Final L, 84-65
  GNAC Tournament Quarterfinals
Wed. 20 Emmanuel (Mass.) * Final W, 3-1
Sat. 23 vs. Stevens @ Baurch College Final L, 3-1
  vs. Stevenson @ Baruch Final L, 3-1
Sun. 24 vs. Nazareth @ Baurch College Final L, 3-0
  vs. Vassar @ Baruch College Final L, 3-1
Mon. 25 Regis (Mass.) Final L, 11-6
Tue. 26 Regis (Mass.) Final W, 15-14
Wed. 27 Lyndon St. Final W, 18-3
Thu. 28 Mount Ida * Final W, 3-1
  Lasell * Final W, 3-0
 
March
Sat. 2 at Rosemont Final W, 14-9
Sun. 3 vs. Malone @ Myrtle Beach, South Carolina Final L, 6-2
  vs. Clark (Mass.) @ Winter Haven, Florida Final L, 6-5
  vs. Malone @ Myrtle Beach, South Carolina Final - 5 innings L, 10-1
  vs. Clark (Mass.) @ Winter Haven, Florida Final L, 3-2
Mon. 4 vs. Emory & Henry @ Myrtle Beach, S.C. Final W, 9-7
  vs. Penn St.-Beaver @ Myrtle Beach, South Carolina Final L, 8-7
Tue. 5 vs. Calumet Col. @ Auburndale, Florida Final L, 10-6
  vs. Penn St.-Berks @ Myrtle Beach, S.C. Final L, 11-0
  vs. Calumet Col. @ Auburndale, Florida Final L, 8-2
  vs. Penn St.-Altoona @ Myrtle Beach Final - 5 innings L, 8-0
Wed. 6 vs. Penn St.-Beaver @ Myrtle Beach, South Carolina Final - 5 innings W, 11-0
Thu. 7 vs. Penn St.-Altoona @ Myrtle Beach Final L, 10-4
  vs. Trinity Int'l @ Winter Haven, Florida Final L, 15-7
  vs. Trinity Int'l @ Winter Haven, Florida Final L, 21-4
Sat. 9 vs. Gordon @ Winter Haven, Florida Final L, 5-4
  vs. Sage @ Endicott College Final W, 3-0
  vs. Gordon @ Winter Haven, Florida Final - 8 innings L, 6-3
  vs. Elms @ Endicott March Mania Tournament Final W, 3-0
Sun. 10 vs. Kean @ Beverly, Mass. Final L, 3-0
  vs. MIT @ Endicott College Final L, 3-1
Mon. 11 Me.-Farmington Final W, 13-2
Wed. 13 Thomas (ME) Final W, 14-4
  at Framingham St. Final W, 17-13
Sat. 16 Albertus Magnus * Final W, 3-0
  Tri-Match
  Mount Ida * Final W, 15-8
  Mount Ida * Final L, 11-6
  Emerson * Final W, 3-0
Sun. 17 at Mass. Maritime Final W, 3-2
  at Mass. Maritime Final L, 1-0
Mon. 18 at Gordon Final L, 9-0
Fri. 22 at Nazareth Final L, 3-2
  vs. D'Youville @ Rochester, N.Y. Final W, 3-0
  Nazareth College Invitational
Sat. 23 vs. Ramapo @ Nazareth College Final W, 3-0
  Simmons * Final L, 13-7
  vs. Wells @ Rochester, N.Y. Final W, 3-0
  Nazareth College Invitational
Sun. 24 at Worcester St. Final L, 21-15
  Anna Maria * Final W, 10-9
Tue. 26 at Emerson * Final W, 9-6
  at Emmanuel (Mass.) * Final L, 5-2
  at Fisher Final L, 2-0
  @ Maplewood Park (Malden, MA)
  at Springfield Final L, 3-0
  at Emmanuel (Mass.) * Final W, 5-2
Thu. 28 vs. Plymouth St. @ Watertown, Mass. Final L, 1-0
  at Lasell * Final L, 15-7
  at Saint Joseph's (Me.) * Final W, 5-3
  at Saint Joseph's (Me.) * Final - 5 innings L, 10-2
  at Wentworth * Final W, 3-0
  at Saint Joseph's (Me.) * Final L, 13-12
  @ Deering Memorial Stadium
Fri. 29 vs. New England Col. @ Maplewood Park (Malden, MA) Final W, 8-4
  Fisher Final - 5 innings W, 8-0
  vs. New England Col. @ Maplewood Park (Malden, MA) Final W, 7-2
Sat. 30 Suffolk * Final - 8 innings W, 4-3
  vs. Albertus Magnus * @ Emmanuel (Mass.) Final W, 3-0
  Tri-Match
  at Emmanuel (Mass.) * Final L, 6-4
  Suffolk * Final - 5 innings W, 11-3
  at Emmanuel (Mass.) * Final W, 3-1
 
April
Tue. 2 Fitchburg St. Final W, 16-11
  Johnson & Wales (RI) * Final W, 3-0
Wed. 3 at Anna Maria * Final - 7 innings L, 9-2
  @ New Balance Field, Worcester, MA
  Saint Joseph's (Me.) * Final L, 14-8
  at Anna Maria * Final - 7 innings L, 13-3
  @ New Balance Field, Worcester, MA
  Lasell * Final W, 6-3
  Lasell * Final L, 4-2
  at Lasell * Final W, 3-0
  Rescheduled from 3/19
Thu. 4 Anna Maria * Final W, 20-7
  Wentworth * Final W, 3-0
Fri. 5 at Mount Ida * Final W, 5-1
  at Mount Ida * Final - 8 innings L, 7-6
  Me.-Presque Isle Final W, 2-1
Sat. 6 at Emerson * Final W, 3-0
  vs. Mount Ida * @ Emerson College Final W, 3-0
  Becker * Final L, 8-7
  at St. Joseph (Conn.) * Final W, 18-4
  Emerson * Final W, 10-3
  Emerson * Final L, 7-5
Sun. 7 Johnson & Wales (RI) * Final L, 3-1
  Suffolk * Final - 8 innings L, 7-6
  Johnson & Wales (RI) * Final L, 7-4
  Suffolk * Final L, 14-0
Mon. 8 Simmons * Final W, 4-3
  at Emmanuel (Mass.) * Final L, 13-12
  Simmons * Final L, 7-0
Tue. 9 vs. Daniel Webster @ Holman Stadium, Nashua Final L, 9-2
  Newbury Final W, 10-7